від 7 грн./м²

Клінінгова компанія Хаус Клін надає професійні послуги з регулярного прибирання офісних та торгових приміщень у Вінниці.

Вартість прибирання розраховується нашими менеджерами індивідуально, та залежить від площі приміщення і виду послуги. Фахівці компанії будуть проводити на вашому об'єкті прибирання сучасним технологічним обладнанням та безпечними для здоров'я миючими засобами, наведуть порядок в затверджені в договорі терміни.

У порівнянні з власним штатом обслуговуючого персоналу, послуги клінінгової компанії мають ряд істотних переваг:

  • Прибирання практично в будь-який час доби. З ранку всі співробітники хочуть приходити в чистий, сяючий офіс, і щоб в робочий час не заважати їх діяльності, директори підприємств можуть скористатися послугами у вечірній час або рано вранці.
  • Зручні пакети послуг з варіантами прибирання: щодня, двічі на тиждень, по вихідним і разові, при виборі яких можна зручно поєднувати робочі графіки.
  • Швидке замовлення та оформлення через сайт. Досить просто замовити зворотний дзвінок і фахівець з оформлення замовлень проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення.
  • Економія. Навіть при щоденному прибиранні, послуги клінінгової компанії вартують значно дешевше ніж утримання штату співробітників.